III Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 54 | ID: 003054 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dobosz (2001) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 109,5 x 69 cm |
Uwagi: | sygn. l.d.: „E Gerlach | 2001” autorski opis na odwrocie |
Cena wywoławcza: | 6000 zł |
Cena uzyskana: | 6000 zł |