III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
MAŚLUSZCZAK Franciszek
LOT 59 | ID: 003059 |
MAŚLUSZCZAK Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Latawiec (1999) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 45,3 x 30,2 cm 67,5 x 50,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.g.: „Latawiec”, p.g.: Franciszek Maśluszczak | 1999” | |
| Cena wywoławcza: | 2700 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |