III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
TUREK Franciszek
LOT 34 | ID: 003034 |
TUREK Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Krakowa z Kościołem Mariackim |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 46 x 65 cm (w świetle) 58,5 x 78,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: „FrTurek | 8425” | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1900 zł |