III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
PAŁUCHA Jacek
LOT 60 | ID: 003060 |
PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Catamaran Party (2017) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 46 cm 82 x 73,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: „J. Pałucha 17” | |
| Cena wywoławcza: | 2700 zł |
| Cena uzyskana: | 3700 zł |