III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
SZEWCZENKO Konstanty
LOT 12 | ID: 003012 |
SZEWCZENKO Konstanty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Arab |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48,7 x 33 cm (w świetle) 59 x 43,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: "K.SZEWCZENKO" | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |