IV Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 2 | ID: 004002 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przed chatą |
Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 16 x 31 cm 24,5 x 40,4 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. l.d.: "A. Setkowicz" |
Cena wywoławcza: | 1800 zł |
Cena uzyskana: | 2300 zł |