IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
GERLACH Eugeniusz
LOT 54 | ID: 004054 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Krzyża w Krakowie |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 60 x 30 cm |
| sygn. l.d.: "EGerlach" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |