IV Aukcja Dzieł Sztuki
WABERSICH Konrad Waldemar
LOT 36 | ID: 004036 |
WABERSICH Konrad Waldemar BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zadni staw (1982) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 36,5 x 46,5 cm 45 x 55,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: "Wabersich" autorski opis na odwrocie OPIS PRACY: Praca Konrada Waldemara Wabersicha przedstawia tytułowy widok na południowy brzeg Zadniego Stawu w pochmurny, październikowy dzień. W oddali rozciąga się daleka panorama Tatr. Zastosowana przez Wabersicha perspektywa powietrzna buduje głębie w kompozycji. Faktura pracy jest gładka i lekko lśniąca. Artysta bardzo dobrze uchwycił jesienny nastrój w Tatrach z jego chłodnym, lekko zamglonym powietrzem. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 2000 - 2500 zł |