Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
LASZENKO Aleksander
LOT 17 | ID: 006017 |
LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Beduin (1937) |
| Technika: | drzeworyt barwny, papier |
| Wymiary: | 41 x 27 cm 53,6 x 39,8 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany ołówkiem l.d.: "Laszenko" Opisany i datowany ołówkiem p.d.: "drzeworyt 1937" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1000 - 2000 zł |