Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
JEGOROW Andriej Afanasjewicz
LOT 24 | ID: 006024 |
JEGOROW Andriej Afanasjewicz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Podróż do kościoła w Pöide |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 26 x 36 cm 33,5 x 42,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany p.d.: "A. Jegorov | Pöide KIRIK."
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |