VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

JEGOROW Andriej Afanasjewicz
LOT 24
ID: 006024

JEGOROW Andriej Afanasjewicz BIOGRAFIA

Tytuł:Podróż do kościoła w Pöide
Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 36 cm
33,5 x 42,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "A. Jegorov | Pöide KIRIK."

Estymacja:3000 - 4000 zł