VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

Numer: 79
ID: 006079

Tytuł:Plac Zamkowy (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
Cena wywoławcza:65000,00 zł
Cena uzyskana:73000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:86140,00 zł