Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
GASIŃSKI Jan
LOT 40 | ID: 006040 |
GASIŃSKI Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Port w Gdyni (1934) |
| Technika: | akwarela, karton |
| Wymiary: | 23,3 x 23,6 cm 28,6 x 29 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JGasiński | Gdynia 1934" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł |