Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KOSSAK Karol
LOT 26 | ID: 006026 |
KOSSAK Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hucułowie z końmi |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 29,5 x 43,3 cm 48 x 61 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KKossak" | |
| Cena wywoławcza: | 2500 zł |
| Cena uzyskana: | 4100 zł |