Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KOSTUR Karol
LOT 64 | ID: 006064 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Powrót z kościoła |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 35 x 45 cm 39,7 x 49,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Kostur" | |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |