Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KOSTUR Karol
LOT 63 | ID: 006063 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan (1981) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 44,2 x 60 cm 50 x 66 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Kostur | 1981"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2500 - 3500 zł |