Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
PODSADECKI Kazimierz
LOT 90 | ID: 006090 |
PODSADECKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Turoń (1961) |
| Technika: | kredka, papier |
| Wymiary: | 27 x 35 cm 45,5 x 53 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: ""TUROŃ" Podsadecki" Datowany p.d.: "26-XII-1961" Opisany p.g.: "94" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |