Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
CHRZĄSZCZ Stanisław
LOT 15 | ID: 006015 |
CHRZĄSZCZ Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hucułka ze świecą |
| Technika: | gwasz, akwarela, pastel, papier |
| Wymiary: | 69,5 x 49 cm 77,5 x 57 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Chrząszcz" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |