Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KOSZELIŃSKI Stanisław
LOT 52 | ID: 006052 |
KOSZELIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż wiejski |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 28,3 x 51,1 cm |
| Sygnowany l.d.: "St Koszeliński"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |