VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020) - Katalog

KOSZELIŃSKI Stanisław
Numer: 52
ID: 006052

KOSZELIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:28,3 x 51,1 cm
Estymacja:3000,00 - 4000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna