Krakowski Dom Aukcyjny

VI Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (poniedziałek) 2020 - godz. 18.30

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław
LOT 13
ID: 006013

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski ze studnią (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 99,6 cm
88,2 x 117 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "St. Paciorek | Kraków .942"

Estymacja:4500 - 5500 zł