VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

PACIOREK Stanisław
LOT 13
ID: 006013

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż wiejski ze studnią (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 99,6 cm
88,2 x 117 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Paciorek | Kraków .942"

Estymacja:4500 - 5500 zł