Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
ZACHAREWICZ Witold
LOT 71 | ID: 006071 |
ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Hiszpanii |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 55 cm 61 x 69 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Zachar"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |