VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

ZACHAREWICZ Witold
LOT 71
ID: 006071

ZACHAREWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Hiszpanii
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
61 x 69 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Zachar"

Estymacja:2000 - 3000 zł