Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
LOT 3 | ID: 006003 |
Tytuł: | Portret dziewczynki | Półakt kobiecy (rysunek dwustronny) (1926) |
Technika: | tusz, karton |
Wymiary: | 41,7 x 25,8 cm 43,7 x 27,8 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany na stronie z portretem dziewczynki l.d.: "19 WH 26"
PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |