VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

LOT 3
ID: 006003

Tytuł:Portret dziewczynki | Półakt kobiecy (rysunek dwustronny) (1926)
Technika:tusz, karton
Wymiary:41,7 x 25,8 cm
43,7 x 27,8 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany na stronie z portretem dziewczynki l.d.: "19 WH 26"

Estymacja:3000 - 4000 zł