Krakowski Dom AukcyjnyVI Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 1-14 XII 2020 godz. 10-18 Zapraszamy do kontaktu
KRAŚNIK Zdzisław
LOT 53 | ID: 006053 |
KRAŚNIK Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Podczas pracy |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 39,4 x 28,2 cm (w świetle oprawy) 53,5 x 43 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Z. Kraśnik" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł |