VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)

JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 29
ID: 006029

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Hetka - głowa wyżła (1922)
Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 35 cm
36 x 41 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. Józefczyk 22."
Opisany l.d.: "Hetka"
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:2200 zł