Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 21 | ID: 007021 |
| Tytuł: | Starzec z parą aniołków (1924) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 18,6 x 37,5 cm 39 x 58 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman | 1924" | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 43000 zł |