Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 21 | ID: 007021 |
Tytuł: | Starzec z parą aniołków (1924) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 18,6 x 37,5 cm 39 x 58 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman | 1924" |
Cena wywoławcza: | 14000 zł |
Cena uzyskana: | 43000 zł |