VII Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (24 II 2021)

LOT 21
ID: 007021

Tytuł:Starzec z parą aniołków (1924)
Technika:olej, tektura
Wymiary:18,6 x 37,5 cm
39 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman | 1924"
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:43000 zł