Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 40 | ID: 007040 |
| Tytuł: | Portret Mieczysława Balcera (1927) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 14 x 11,2 cm (w świetle passe-partout) 24,5 x 20,7 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.b.: "WH", "31/XII 1927" Opisany śr.d.: "Mietek Balcer" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |