Krakowski Dom Aukcyjny

VII Aukcja Dzieł Sztuki

Wlastimil Hofman - Życie i twórczość

24 lutego (środa) 2021 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn -  aukcja bez udziału publiczności

Wystawa przedaukcyjna: 9-24 II 2021 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

licytacja live na portalu

LOT 40
ID: 007040

Tytuł:Portret Mieczysława Balcera (1927)
Technika:tusz, papier
Wymiary:14 x 11,2 cm (w świetle passe-partout)
24,5 x 20,7 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany monogramem wiązanym i datowany p.b.: "WH", "31/XII 1927"
Opisany śr.d.: "Mietek Balcer"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:3000 zł