Krakowski Dom AukcyjnyVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 49 | ID: 007049 |
Tytuł: | W sadzie |
Technika: | węgiel, papier |
Wymiary: | 60 x 43,4 cm 72,5 x 50,3 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany tuszem p.d. monogramem "WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. Praca dostępna w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl |
Estymacja: | 2700 - 3900 zł |