Krakowski Dom Aukcyjny

VII Aukcja Dzieł Sztuki

Wlastimil Hofman - Życie i twórczość

24 lutego (środa) 2021 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn -  aukcja bez udziału publiczności

Wystawa przedaukcyjna: 9-24 II 2021 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

licytacja live na portalu

LOT 49
ID: 007049

Tytuł:W sadzie
Technika:węgiel, papier
Wymiary:60 x 43,4 cm
72,5 x 50,3 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany tuszem p.d. monogramem "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.

Praca dostępna w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:2700 - 3900 zł