Krakowski Dom Aukcyjny

VII Aukcja Dzieł Sztuki

Wlastimil Hofman - Życie i twórczość

24 lutego (środa) 2021 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn -  aukcja bez udziału publiczności

Wystawa przedaukcyjna: 9-24 II 2021 godz. 10-18

Regulamin | zlecenie aukcyjne

Zapraszamy do kontaktu

zaloguj się

licytacja live na portalu

LOT 50
ID: 007050

Tytuł:"Wlastimil Hofman 1902-1927. Album wystawy zbiorowej dzieł Wlastimila Hofmanna z okazji jubileuszu 25-letniej pracy artysty" (1928)
Technika:Publikacja obejmuje 8 stron tekstu oraz 16 kart z autolitografiami wykonanymi przez firmę A. Pruszyński w Krakowie.
Wymiary:21,5 x 16,5 cm (wymiary strony)
Uwagi:PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.

Spis litografii:
"Wiara" (1918), sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Chrystus przy słupie" (1928) , sygnowany na płycie p.d. monogramem "WH"
"Autoportret", sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Matka z dzieckiem" (1911), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
"Start" (1926), sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Madonna Gaudiosa" (1918), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
"Ziemowit" (1924), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
"Melancholia" (1924), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
"Dziecko", sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Gorejące serce" (1914)
"Obrona piłki", sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Spowiedź" (1905), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
"Fragment z tryptyku Vita somnium brevis" (1928), sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Przyjdź królestwo Twoje" (1924), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
"W świat" (1917), sygnowany na płycie l.d monogramem "WH"
"Boży śpiewak" (1925), sygnowany na płycie p.d monogramem "WH"
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:7400 zł