Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
AUGUSTYNOWICZ Aleksander
LOT 1 | ID: 008001 |
AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Prządka (1928) |
| Technika: | akwarela, karton |
| Wymiary: | 74,5 x 54,5 cm 90 x 70 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Augustynowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 14000 zł |
| Cena uzyskana: | 14000 zł |