Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
BEREŹNICKI Kiejstut
LOT 58 | ID: 008058 |
BEREŹNICKI Kiejstut BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Czernie II |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 27,5 x 33 cm 36 x 41,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "K. Bereźnicki | Czernie II." | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 6800 zł |