Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
FIREK Marek
LOT 71 | ID: 008071 |
FIREK Marek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Telenowela 151 (2004) |
| Technika: | akryl, kredka, ołówek, karton |
| Wymiary: | 36 x 56,5 cm (wymiary w świetle passe-partout) 54,3 x 74,3 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "M.F. | 04" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |