Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
BOROWSKI Wacław
LOT 64 | ID: 008064 |
BOROWSKI Wacław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Praca. Budujemy dom (ok. 1950) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 90,5 cm 90,5 x 100,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "WBorowski" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 50000 - 70000 zł |