Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 9 | ID: 008009 |
| Tytuł: | Zimowa melancholia |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 35,2 x 49,8 cm 49 x 63 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.g.: "Wlastimil Hofman" | |
| Cena wywoławcza: | 27000 zł |
| Cena uzyskana: | 42000 zł |