Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 12 | ID: 008012 |
| Tytuł: | Chrystus Frasobliwy (1966) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 71,2 x 50,8 cm 80 x 59,6 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.śr.: "Wlastimil Hofman | 24/XII 1966" Na odwrocie opisany przez artystę fragmentem poematu Cypriana Kamila Norwida "Promethidion". | |
| Estymacja: | 25000 - 40000 zł |