Krakowski Dom AukcyjnyVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 11 | ID: 008011 |
| Tytuł: | Odpoczynek wędrowca (Autoportret) (lata 50.) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 71,5 x 52 cm 80 x 59,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d. "Wlastimil | Hofman" | |
| Estymacja: | 30000 - 40000 zł |