Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
RZEPA Izajasz
LOT 55 | ID: 009055 |
RZEPA Izajasz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ptaszek |
| Technika: | drewno polichromowane, metal |
| Wymiary: | 9 x 14 x 4,3 cm |
| Sygnowany na podstawie: "Rzepa | Izajasz | Reda"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 500 - 1000 zł |