Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
ŻAK Tadeusz
LOT 69 | ID: 009069 |
ŻAK Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W drodze do Egiptu |
| Technika: | technika własna, płótno |
| Wymiary: | 36,5 x 43,5 cm |
| Sygnowany śr.d.: "TŻak" PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 600 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |