Krakowski Dom AukcyjnyIX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14 13 - 25 V 2021 godz. 10-18 |
GĄSIENICA-ROJ Zofia
LOT 36 | ID: 009036 |
GĄSIENICA-ROJ Zofia BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy ognisku (1978) |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 28,7 x 36,7 cm (w świetle oprawy) 34 x 42 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Z. GĄSIENICA - ROJ"; p.d.: "ZAKOPANE 1978"
PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |