Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 25 | ID: 010025 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lago Maggiore (1926) |
| Technika: | olej, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 23 x 34 cm 40 x 49 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA | LAGO MAGIORE. 1926" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |