Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18 Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 25 | ID: 010025 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Lago Maggiore (1926) |
Technika: | olej, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 23 x 34 cm 40 x 49 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i opisany p.d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA | LAGO MAGIORE. 1926" |
Cena wywoławcza: | 5000 zł |
Cena uzyskana: | 7000 zł |