Krakowski Dom Aukcyjny

X Aukcja Dzieł Sztuki

29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

RUDZKA-CYBISOWA Hanna

RUDZKA-CYBISOWA Hanna
LOT 39
ID: 010039

RUDZKA-CYBISOWA Hanna BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z chatą (1917)
Technika:olej, płótno luzem
Wymiary:26,2 x 34,3 cm
49,3 x 56,2 cm (wymiary z oprawa)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "H. Rudzka 1917"
Na odwrocie olejny portret profilu kobiety z widocznymi ubytkami warstwy malarskiej w partiach twarzy i włosów oraz numer 14.
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:5500 zł