X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

RUDZKA-CYBISOWA Hanna
Numer: 39
ID: 010039

RUDZKA-CYBISOWA Hanna BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z chatą (1917)
Technika:olej, płótno luzem
Wymiary:26,2 x 34,3 cm
49,3 x 56,2 cm (wymiary z oprawa)
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:5500 zł