Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
BARANOWSKI Henryk
LOT 62 | ID: 010062 |
BARANOWSKI Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przystań rybacka |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 59,5 x 69 cm 72,5 x 82,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "H. Baranowski." Na odwrocie częściowo zachowana metka Pracowni Plastycznej Marynarki Wojennej w Gdyni. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |