Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
29 czerwca (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00 |
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18 Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
ORACZEWSKI Józef
LOT 79 | ID: 010079 |
ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Drzewa III (1989) |
Technika: | technika własna, płótno |
Wymiary: | 100 x 100 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "K ORACZ/89" |
Cena wywoławcza: | 9000 zł |
Cena uzyskana: | 9000 zł |