Krakowski Dom AukcyjnyX Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, 15-29 VI 2021 godz. 10-18
RAPACKI Józef
LOT 11 | ID: 010011 |
RAPACKI Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż leśny z kapliczką (1893) |
| Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 38,5 x 33 cm 62,3 x 56,2 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "Józef Rapacki | 1893 rok | Warszawa" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |