X Aukcja Dzieł Sztuki (29 VI 2021)

PAPROCKI Ryho
Numer: 77
ID: 010077

PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA

Tytuł:17 (2004)
Technika:olej, płótno
Wymiary:120 x 90 cm
125,5 x 94,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:8000 - 10000 zł Sprzedaż poaukcyjna